Ремонт комп'ютерів

 Ремонт комп'ютерів та моноблоків у Львові.

   Сервісний центр Мобісервіс проведе ремонт комп'ютерів (ПК) будь-якої складності швидко, професійно і недорого. Після того, як нашими спеціалістами буде проведена діагностика Системного блоку, проводиться ремонт, або якщо ремонт провести неможливо, ми пропонуємо здійснити заміну непрацюючого елемента комп'ютера.

  Однією з найпоширеніших причин неполадок є забруднення системного блоку пилом. В першу чергу це стосується кулера і системи охолодження. Вони відповідають за комфортну для елементів системного блоку температуру. Якщо пилу виявиться занадто багато, комп'ютер починає працювати голосніше і повільніше, ніж зазвичай, а системний блок нагріватися. Обов'язково зверніться до фахівців для профілактичної чистки комп'ютера. Халатність в цьому питанні може в майбутньому обернутися згорянням материнської плати, а її заміна точно позначиться на Вашому бюджеті.

  Ремонт комп'ютерів у Львові, а також роботи з встановлення та налаштування програмного забезпечення (WINDOWS, Linux, IOS, Microsoft Office, Adobe та інші), можуть виконуватися нашими фахівцями безпосередньо у замовника на дому.

 Наші переваги:

  • Кваліфіковані інженери, які пройшли сертифікацію і мають величезний досвід роботи з комп'ютерами та системними блоками.
  • Наявність професійного обладнання для компонентного ремонту і тільки якісних витратних матеріалів.
  • Склади запчастин - у більшості випадків Вам не доведеться чекати, поки приїде потрібна запчастина. Важливий момент: ми використовуємо нові запчастини. В окремих випадках, для економії, ми можемо встановити вживану запчастину за бажанням клієнта. 
  • Оплата тільки за зроблену роботу і тільки з позитивним результатом. 
  • Безкоштовна діагностика (за умови ремонту в одному з наших сервісних центрів).
  • Чітке інформування щодо вартості ремонту після діагностики, ДО самого ремонту.
  • Мінімізація витрат клієнта - ми не пропонуємо міняти весь блок, якщо можна замінити його частину.
  • ГАРАНТІЯ на всі види робіт.