Про нас

м. Львів вул.Дорошенко 25

(067)370-73-58 

  Мобісервіс- це мережа сервісних центрів післягарантійного ремонту мобільних телефонів, смартфонів,ноутбуків,планшетів, радіотелефонів, GPS навігаторів та іншої цифрової техніки у Львові. В кожному нашому сервісному центрі працюють кваліфіковані спеціалісти, які ремонтують техніку на місці. На складі постійно в наявнсоті більш як 2000 найменувань комплектуючих, що дозволяє нам виконувати ремонт в терміновому порядку. Завдяки високій кваліфікації наших майстрів, а також якісним запчастинам - ми даємо гарантію на виконаний ремонт до 90 днів!
  Сервісний центр "Мобісервіс" сформувався з професійних майстрів з вищою технічною освітою, кожен з яких має величезний досвід роботи на ринку послуг з ремонту;мобільних телефонів: Nokia,Samsung,Sony Ericsson, Vertu;комунікаторів(КПК) та смартфонів, HTC,ASUS,HP, Toshiba; радіотелефонів ,фотоапаратів: Canon,Nikon,Olympus,Konica,Sony,FujiFilm,Panasonic,Minolta, Pentax;ноутбуків та планшетів :Lenovo,Asus,HP,Acer,Samsung;продукцію Appel Apple: Ipod, Iphone 2G, Iphone 3G, Iphone 3GS, Iphone 4G,Ipad,продукцію Sony:Sony PSP, ігрові приставки всіх моделей;Кожен майстер займається ремонтом одного типу пристроїв. Цим досягнуто накопичення об'ємного багажу знань і величезного досвіду ремонту саме вузької спеціалізації (наприклад, тільки фотоапарати, або тільки КПК).Даний підхід до справи дозволяє виконувати якісні ремонти та заміни, які повністю відповідають найвищим вимогам. Адже, ні для кого не є таємницею, що справжнім фахівцем в кожній певній справі може бути тільки та людина, яка любить свою справу, і займається нею постійно, а не той, хто береться то за одне, то за інше. І, врезультаті, знає все частково та нічого не досконало.Наші майстри багато років захоплювалися ремонтом цифрової техніки, хтось більше знає електроніку, а хтось механіку, що дозволило, у свій час, зайняти кожному співробітнику нашої компанії певний напрям і через кілька років стати професіоналом у своїй справі.Тільки у нас - одні з найбільш конкурентноздатних цін на послуги з ремонту стільникових телефонів та іншої апаратури.Під час ремонту і заміни, ми використовуємо тільки оригінальні матеріали і запчастини найвищої якості, які закуповуємо у сертифікованих постачальників. Наш сервісний центр завжди йде на зустріч своїм клієнтам.
  Ми уважно вислухаємо Ваші скарги та пропозиції і постараємося допомогти!Доставка у всі міста України: Киев, Харьков, Одесса, Днепропетровск, Донецк, Запорожье, Львов, Кривой Рог, Николаев, Мариуполь, Луганск, Винница, Макеевка, Севастополь, Симферополь, Херсон, Полтава, Чернигов, Черкассы, Житомир, Сумы, Хмельницкий, Горловка, Черновцы, Ровно, Днепродзержинск, Кировоград, Кременчуг, Ивано-Франковск, Тернополь, Луцк, Белая Церковь, Краматорск, Мелитополь, Керчь, Никополь, Славянск, Бердянск, Ужгород, Алчевск, Павлоград, Северодонецк, Евпатория, Лисичанск, Каменец-Подольский