Blog

Новини про мобільну техніку

Nokia lumia 800 з рут правами, робота через комп'ютер

Основні особливості:
 • Full unlock v4.5 - з повідомленнями про вимогу певного рівня доступу
 • Вирізані всі OEM-додатки
 • Кнопка "Пошук"
 • Меню швидкого запуску ярликів і перемикання стану передачі даних, bluetooth, wifi, та деяких інших
 • Доступ до файлової системи як самого телефону, так і через USB
 • Нові нативні годинник в стилі HTC Hub
 • Можливість встановлювати рінгтони з власної музичної колекції
 • Оновлюваність через CAB-файли - крім OEM оновлень від Nokia
 • Підтримка синхронізації з акаунтами Google через протокол Exchange
 • Установка xap прямо з браузера або з файлових менеджерів
 • І ще купа дрібних змін    
       Якщо Вас зацікавила ця новина телефонуйте,ми вам допоможемо

Інженерам Avast вдалося відновити інформацію з перепроданих Android-смартфонів

Перед тим, як продати свій старий смартфон, наприклад, на eBay, користувачі для видалення особистої інформації вдаються до методу скидання пристрою до заводських налаштувань. За інформацією, отриманою від компанії Avast, що займається розробкою антивірусного програмного забезпечення, слід, що віддалені таким шляхом дані можна легко витягти. Спеціальна команда інженерів справила контрольну закупівлю двадцяти смартфонів на Android, чиї попередні власники скористалися методом скидання заводських налаштувань. У ході дослідження вдалося витягти величезний обсяг інформації.

Инженерам Avast удалось восстановить информацию с перепроданных Android-смартфонов

Акумулятори з піску можуть знайти широке застосування в майбутньому

У сучасних мобільних пристроях акумулятори є витратним матеріалом, який потребує переробки через негативний вплив на екологію після закінчення вживання. Саме тому вчені розробляють нові методи виготовлення більш екологічно чистих літій-іонних акумуляторів, зроблених на основі піску, які на 300% продуктивніше звичайних.

Аккумуляторы из песка могут найти широкое применение в будущем

CRAFTMANN - нове ім'я Вашого акумулятора

CRAFTMANN - нове ім'я Вашого акумулятора

craftmann-battery

  Сучасні мобільні телефони, що мають велику кількість мультимедійний функцій, розряджають батарею за день і, врешті-решт, виводить її з ладу раніше терміну. Буває й по-іншому: телефон виконує, начебто, прості і найбільш затребувані більшістю користувачів функції, такі як розмова і передача SMS-повідомлень, а заряд не тримається і протягом 8-годинного робочого дня. І це притому що всього рік тому телефон кілька днів не потребував підзарядки. У цьому випадку постає питання заміни акумулятора. Однак покупка нового далеко не завжди рятує його власника від головного болю.

Грунтуючись на результатах досліджень, можна стверджувати, що близько 80% покупців незадоволені тим, як поводиться щойно придбаний акумулятор. Претензії (у порядку убування) зводяться до того, що батарея швидко розряджається, не заряджає, перестає "тримати заряд" через 3-5 місяців роботи або акумулятор просто не підійшов за розміром до телефону.

  Вітчизняний покупець потребує роз'яснення питання вибору елемента живлення для свого телефону. Недостатня обізнаність чревата серйозними неприємностями, з яких викинуті на неякісне пристрій гроші ще не найстрашніше: можлива навіть поломка мобільного телефону. Більшість «людей з вулиці» бачать в елементі живлення звичайну батарейку, як в пульті ДУ. А, кажучи про пріоритетні властивості, ставлять на перше місце ємність, вказуючи, що, мовляв «чим більше - тим довше». Однак на ділі не все так просто.

  З'явившись на ринку, CRAFTMANN втрутилася в ситуацію розстановку гравців. З одного боку, «оригінальні» елементи живлення Nokia, Samsung, Motorola, Siemens, які, безумовно, є якісними, але найчастіше занадто дорогими для багатьох. З іншого боку - велика кількість маловідомих або просто безіменних марок з сумнівними експлуатаційними характеристиками, але за привабливою ціною. Вироби хорошої якості за доступною ціною на ринку практично відсутні. Сьогодні цю нішу зайняли акумулятори CRAFTMANN. Покупцеві є, над чим замислитися.

Як показує практика, український споживач дорослішає і перестає гнатися за "супернизькими" цінами і товарами "дешевше не знайдете". Якість зобов'язана розрізнятися за вартістю з кустарними підробками, і ця різниця вже не відлякує покупця. Тим більше, коли вона не так вже й велика.

Lenovo визнана лідером на світовому ринку ПК

Згідно з останніми дослідженнями аналітичних компаній IDC і Gartner, компанія Lenovo є лідером на світовому ринку ПК 6 кварталів поспіль. За даними IDC, в другому кварталі 2014 Lenovo досягла 19,6% частки світового ринку ПК, що на 1,9% більше, ніж у першому кварталі (17,7%). Lenovo вдвічі збільшила відрив 0,5% до 1,3%) від компанії HP, яка займає друге місце. IDC також зазначає: незважаючи на те, що ринок скоротився на 1,7%, Lenovo показала 15,1% зростання. Дані показники були отримані за рахунок 15500000 поставок за квартал.

Lenovo признана лидером на мировом рынке ПК

Більше статей...