Як нас знайти

Інженерам Avast вдалося відновити інформацію з перепроданих Android-смартфонів

У розпорядження інженерів потрапили 40000 фотографій, з яких 1500 сімейних фотографій дітей, 750 знімків напівроздягнених жінок, 250 відвертих фотографій чоловіків. Крім того, були виявлені 1000 пошукових запитів в Google, 750 електронних листів і текстових повідомлень, 250 контактів і адрес електронної пошти, 4 контактні картки, що ідентифікують минулих власників, і навіть повністю заповнена заявка на оформлення кредиту. Інженерам Avast вдалося відновити інформацію з перепроданих Android-смартфонів

Инженерам Avast удалось восстановить информацию с перепроданных Android-смартфонов

  "Щодня в США більше 80 000 смартфонів виставляються на продаж на eBay, і колишні власники пристроїв навіть не здогадуються, що продають також свої фотографії та іншу інформацію, - говорить Джуд Макколган. - Подібні відомості зловмисники можуть використовувати для фальсифікації особистості, шантажу, крадіжки і багато чого іншого. Продаж старого непотрібного смартфона допоможе виручити деяку кількість грошових коштів, але загрожує потенційною можливістю втрати особистих даних ".

Початок описаного дослідження можна розглядати як спосіб самореклами компанії Avast. Щоб знищити всю інформацію, розробник антивірусного ПО пропонує скористатися власним продуктом під назвою "avast! Anti-Theft".

Додаток безкоштовно і доступно для скачування в Google Play, але для доступу до додаткових функцій користувачеві доведеться оформити платну підписку.