Цікаве про акумулятор

Рекомендації для Користувача мобільного телефону

g1
Тимчасове падіння ємності залежить від температури повітря. Також, ємність стає дуже чутлива до струму розряду. Це призводить до того, що в режимі очікування телефон може знаходиться меншу ніж зазвичай час, а при розмові взагалі швидко розряджається.

на час холодної погоди носіть телефон ближче до тіла;
не проводьте заряд "холодного" телефону. Дочекайтеся, поки корпус телефону нагріється до кімнатної температури. В іншому випадку, на деталях мобільного телефону (в т.ч. акумуляторі) буде активно конденсуватися волога. Це може привести до поломки телефону, або короткого замикання в батареї;
не залишайте мобільний телефон біля джерела холоду (наприклад, вікно) на довгий час;
не забувати телефон (особливо з розрядженим акумулятором) в машині або неопалюваному приміщенні на ніч.

 

 

Поради торговим організаціям

g2
Робоча напруга акумулятора знаходиться в межах 4.2V-3.6V. Перше відповідає повному заряду, а другий відповідає повному розряду. При роботі телефону, акумулятор віддає енергію згідно з графіком зліва.

При досягненні 3.6V телефон Вугільні. При цьому акумулятор продовжує працювати: як і раніше працюють схеми захисту акумулятора і деякі функції телефону.

Споживання енергії в цьому випадку в десятки разів менше, ніж при включеному телефоні, але не дорівнюють нулю.

Дуже важливим моментом є те, що розрядний графік після 3.6V опускається дуже круто, а це говорить про те, що ємності в акумуляторі залишається всього кілька відсотків. Якщо розряджений акумулятор більше не буде своєчасно заряджений, то напруга буде продовжувати опускатися і досягне 2.5V. У цей момент захисна схема відключить зовнішнє джерело споживання - телефон. Акумулятор буде справний, тільки дуже сильно розряджений. Залишилася енергії буде вистачати тільки на підтримку роботи схем захисту.

УВАГА! Коли енергії стане недостатньо для роботи електронної захисної схеми - відбудеться самовідключення схеми. Хоча з елементом живлення нічого не трапиться, але зарядити акумулятор штатним зарядним пристроєм не вийде.

Зберігання акумулятора (телефону з акумулятором):

зберігайте акумулятори (телефони з акумулятором) в опалювальному складському приміщенні (від + 15 ° С до + 25 ° С);
проводите вибірковий контроль заряду акумуляторів (якщо температура в складських приміщеннях нижче + 10 ° С) за допомогою вольтметра;
при напрузі акумулятора нижче 3.6 V, виробляєте дозаряд.

Літій не здає позиції

g3
Використання полімерних елементів для виробництва акумуляторів CRAFTMANN ™ в 2005 році визнано не доцільним. Підставою для цього рішення було проведене дослідження в порівнянні щільності енергії різних типів елементів: Ni-MH, Li-ion, Li-pol.

Полімерні елементи мають ряд переваг в порівнянні з літієвими і метал-гідридних акумуляторами. Наприклад, полімерні акумулятори легше, не токсичні, теоретично мають велику щільність енергії і можуть бути виготовлені в будь-якій формі. Можливо, полімер стане в майбутньому основною базою для акумуляторів. Але сьогоднішній технологічний рівень не дозволяє домогтися стабільної якості полімерних елементів, а обсяг виробництва полімерних елементів не дозволяє зробити їх собівартість порівнянної з літієвими.

З іншого боку, технологія виробництва літієвих елементів значно вдосконалена і дозволяє досягати великої щільності енергії в стандартних розмірах, так що виграш по ємності полімерних елементів не очевидний.

  

g4Крім того, як показали результати випробувань на тривалість життя, полімерні елементи часто старіють швидше, ніж літієві і нікельметалл-гідридні. У результаті виходить, що вартість циклу заряд-раздряд полімерного акумулятора дорожче в 2 рази, ніж літієвого і в 5 разів, ніж нікельметалл-гидридного.

Вплив низьких температур на параметри акумуляторів


g5В результаті проведених експериментів про вплив низьких температур на акумулятори встановлено, що низька температура не погіршує параметри, а тільки тимчасово зменшує токоотдачи і збільшує швидкість саморозряду. Довге знаходження в низькій температурі не бажано для акумуляторів на основі Li-ion, тому в результаті більш швидкого саморозряду, акумулятор може повністю розрядитися. Якщо Li-ion акумулятор залишити на зберігання з напругою нижче 2.5V строком на три місяці і більше, відбувається необоротна втрата його ємності - акумулятор стає незаряжаемим.

Кожному своє ...


Згідно з проведеними досліджень з телефонами NOKIA 2100 і NOKIA 7210 - укомплектованих виробником однаковим акумулятором BLD-3 Li-ion 720mAh було відзначено підвищене споживання струму NOKIA 2100 в порівнянні з NOKIA 7210. У зв'язку з цим акумулятори CRAFTMANN ™ для цих телефонів поставляються з різною ємністю.

logo mobiservice

Адреса

 вул..Наукова 3А
 кімната №5
 м.Львів 79000
 Україна

Час роботи

Пн-Пт: 10:00-19:00
Обід:  14.00-15.00,
Сб:10:00-15:00

Контакти

(032)253-62-03
(099)538-78-52
(063)903-87-75
(067)370-73-58