Як нас знайти

Цікаве про акумулятор

Рекомендації для Користувача мобільного телефону

g1
Тимчасове падіння ємності залежить від температури повітря. Також, ємність стає дуже чутлива до струму розряду. Це призводить до того, що в режимі очікування телефон може знаходиться меншу ніж зазвичай час, а при розмові взагалі швидко розряджається.

на час холодної погоди носіть телефон ближче до тіла;
не проводьте заряд "холодного" телефону. Дочекайтеся, поки корпус телефону нагріється до кімнатної температури. В іншому випадку, на деталях мобільного телефону (в т.ч. акумуляторі) буде активно конденсуватися волога. Це може привести до поломки телефону, або короткого замикання в батареї;
не залишайте мобільний телефон біля джерела холоду (наприклад, вікно) на довгий час;
не забувати телефон (особливо з розрядженим акумулятором) в машині або неопалюваному приміщенні на ніч.

 

 

Поради торговим організаціям

g2
Робоча напруга акумулятора знаходиться в межах 4.2V-3.6V. Перше відповідає повному заряду, а другий відповідає повному розряду. При роботі телефону, акумулятор віддає енергію згідно з графіком зліва.

При досягненні 3.6V телефон Вугільні. При цьому акумулятор продовжує працювати: як і раніше працюють схеми захисту акумулятора і деякі функції телефону.

Споживання енергії в цьому випадку в десятки разів менше, ніж при включеному телефоні, але не дорівнюють нулю.

Дуже важливим моментом є те, що розрядний графік після 3.6V опускається дуже круто, а це говорить про те, що ємності в акумуляторі залишається всього кілька відсотків. Якщо розряджений акумулятор більше не буде своєчасно заряджений, то напруга буде продовжувати опускатися і досягне 2.5V. У цей момент захисна схема відключить зовнішнє джерело споживання - телефон. Акумулятор буде справний, тільки дуже сильно розряджений. Залишилася енергії буде вистачати тільки на підтримку роботи схем захисту.

УВАГА! Коли енергії стане недостатньо для роботи електронної захисної схеми - відбудеться самовідключення схеми. Хоча з елементом живлення нічого не трапиться, але зарядити акумулятор штатним зарядним пристроєм не вийде.

Зберігання акумулятора (телефону з акумулятором):

зберігайте акумулятори (телефони з акумулятором) в опалювальному складському приміщенні (від + 15 ° С до + 25 ° С);
проводите вибірковий контроль заряду акумуляторів (якщо температура в складських приміщеннях нижче + 10 ° С) за допомогою вольтметра;
при напрузі акумулятора нижче 3.6 V, виробляєте дозаряд.

Літій не здає позиції

g3
Використання полімерних елементів для виробництва акумуляторів CRAFTMANN ™ в 2005 році визнано не доцільним. Підставою для цього рішення було проведене дослідження в порівнянні щільності енергії різних типів елементів: Ni-MH, Li-ion, Li-pol.

Полімерні елементи мають ряд переваг в порівнянні з літієвими і метал-гідридних акумуляторами. Наприклад, полімерні акумулятори легше, не токсичні, теоретично мають велику щільність енергії і можуть бути виготовлені в будь-якій формі. Можливо, полімер стане в майбутньому основною базою для акумуляторів. Але сьогоднішній технологічний рівень не дозволяє домогтися стабільної якості полімерних елементів, а обсяг виробництва полімерних елементів не дозволяє зробити їх собівартість порівнянної з літієвими.

З іншого боку, технологія виробництва літієвих елементів значно вдосконалена і дозволяє досягати великої щільності енергії в стандартних розмірах, так що виграш по ємності полімерних елементів не очевидний.

  

g4Крім того, як показали результати випробувань на тривалість життя, полімерні елементи часто старіють швидше, ніж літієві і нікельметалл-гідридні. У результаті виходить, що вартість циклу заряд-раздряд полімерного акумулятора дорожче в 2 рази, ніж літієвого і в 5 разів, ніж нікельметалл-гидридного.

Вплив низьких температур на параметри акумуляторів


g5В результаті проведених експериментів про вплив низьких температур на акумулятори встановлено, що низька температура не погіршує параметри, а тільки тимчасово зменшує токоотдачи і збільшує швидкість саморозряду. Довге знаходження в низькій температурі не бажано для акумуляторів на основі Li-ion, тому в результаті більш швидкого саморозряду, акумулятор може повністю розрядитися. Якщо Li-ion акумулятор залишити на зберігання з напругою нижче 2.5V строком на три місяці і більше, відбувається необоротна втрата його ємності - акумулятор стає незаряжаемим.

Кожному своє ...


Згідно з проведеними досліджень з телефонами NOKIA 2100 і NOKIA 7210 - укомплектованих виробником однаковим акумулятором BLD-3 Li-ion 720mAh було відзначено підвищене споживання струму NOKIA 2100 в порівнянні з NOKIA 7210. У зв'язку з цим акумулятори CRAFTMANN ™ для цих телефонів поставляються з різною ємністю.